حضور ساپکو در نمایشگاه چالش ها و نیازهای صنایع و سازمان ها در تبریز

به گزارش روابط عمومی ساپکو، این نمایشگاه دو روزه که ساپکو در آن به نمایندگی از گروه صنعتی ایران خودرو و با رویکرد استفاده از توان شرکت ها و صنعتگران ایرانی فعال در حوزه های دانش بنیان شرکت می کرد، با حضور استاندارد آذربایجان شرقی دکتر پورمحمدی و مدیرکل دفتر برنامه ریزی امور فناوری و مدیرعامل پارک علم و فناوری این استان و با مشارکت 48 شرکت داخلی گشایش یافت.

در نشست آغاز به کار این نمایشگاه که در مجتمع عصر انقلاب پارک علم و فناوری آذربایجان شرقی برگزار شد، دکتر واعظی رئیس پارک علم و فناوری آذربایجان شرقی اعلام کرد: صنایع و سازمانها در مجموع 593 عنوان چالش، قطعه و ماده مورد نیاز خود را در این نمایشگاه ارائه کردند که با استقبال گسترده فناوران، پژوهشگران، استادان  و دانشجویان مواجه شد.

وی افزود: در این نمایشگاه قطعاتی که وارداتی بوده و به دلیل تحریم و یا نوسان ارز تامین آنها با مشکل روبرو شده است توسط سازمان ها و صنایع متقاضی ارائه خواهند شد و فرصت مناسبی برای محققین و فناوران برای شناسایی چالش ها و نیاز های صنعت فراهم می شود.

گفتنی است، در ادامه این مراسم، غرفه ساپکو در نمایشگاه مورد بازدید استاندار، مدیر پارک فناوری استان، معاون توسعه و کارآفرینی وزیر تعاون و دکتر آقاپور نماینده مجلس قرار گرفت. این نمایشگاه با امضای 38 موافقت نامه سه جانبه در حوزه های مختلف به کار خود پایان داد