ثبت نام در نمايشگاه قطعات خودرو تهران

با سلام و احترام

به استحضار می رساند "دوازدهمین نمایشگاه بین المللی قطعات لوازم و مجموعه های خودرو "از تاریخ 22 لغایت 25 آبان ماه 1396 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار خواهد شد.

شرکت ساپکو در نظر دارد با هدف بهبود تصویر شبکه تامین و تحکیم و تقویت روابط با ذینفعان همراه با زنجیره تامین خود در سالن های شماره 44(خلیج فارس) و 40 مشارکت گسترده و حداکثری داشته باشد. لذا خواهشمند است در صورت تمایل به حضور در نمایشگاه فوق با مراجعه به سایت ساپکو به آدرس www.sapco.com  (نمایشگاه ها و همایش ها) و یا لینک مستقیم آن به آدرس fair.sapco.com و مطالعه دقیق مفاد و شرایط اولیه نمایشگاه، فرم ثبت نام نمایشگاه مذکور را از روز شنبه مورخ 1396/03/27 تا روز يكشنبه مورخ 1396/04/04 تکمیل و از طریق سایت فوق ارسال نمایند.

شایان ذکر است با توجه به محدودیت فضای سالن های در اختیار ساپکو،  اولویت تخصیص فضا برای شرکت های متقاضی شاخص های گرید ارزیابی، حجم ریالی قرارداد، زمان تائید فرم ثبت نام و سوابق حضور در نمایشگاه ها با ساپکو می باشد.در ضمن ثبت نام از متقاضیان تا پایان تکمیل ظرفیت سالن ها خواهد بود و از آن به بعد، متقاضیان نمایشگاه در لیست رزرو قرار خواهند گرفت.

در صورت بروز هر گونه مشكل در هنگام ثبت نام در سايت و يا نیاز به کسب اطلاعات بیشتر با واحد نمایشگاه ها و همایش های شرکت ساپکو با شماره تلفن های 48924804 (آقاي كاوياني) و 48924409 (آقاي طهماسبي) و 48923304  (خانم شاه بابايي) تماس حاصل فرمایند.