آغاز ثبت نام در نمايشگاه قطعات خودرو شيراز

به آگاهي می رساند " هيجدهمين نمايشگاه بين المللي قطعات خودرو شيراز "  از تاریخ 8  لغایت 11  مرداد  ماه 1398 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی شيراز برگزار خواهد شد.

شرکت ساپکو در نظر دارد با هدف تحکیم و تقویت روابط با ذینفعان همراه با شبكه تامین در اين نمايشگاه  مشارکت  حداکثری داشته باشد. لذا خواهشمند است در صورت تمایل به مشارکت ، دستور فرمایید با مراجعه به سایت ساپکو به نشاني www.sapco.com  (نمایشگاه ها و همایش ها) و یا لینک مستقیم آن به آدرس fair.sapco.com و مطالعه دقیق مفاد و شرایط اولیه نمایشگاه، فرم ثبت نام نمایشگاه مذکور را حداكثر تا روز سه شنبه مورخ 31/02/98 تکمیل و از طریق سایت فوق ارسال نمایند.

     شایان ذکر است با توجه به محدودیت فضای سالن در اختیار ساپکو، تائید نهایی و اولویت تخصیص فضا برای شرکت های متقاضی بر اساس  گرید ارزیابی کیفیت، حجم ریالی فروش به ساپکو در بازه  زمانی سال 1397، زمان ارسال  فرم ثبت نام در سایت و سوابق حضور در نمایشگاه ها با ساپکو می باشد.در ضمن ثبت نام از متقاضیان تا پایان تکمیل ظرفیت سالن ها خواهد بود و از آن به بعد، متقاضیان در لیست رزرو قرار خواهند گرفت.

در صورت بروز هر گونه مشكل در هنگام ثبت نام در سايت و يا نیاز به کسب اطلاعات بیشتر با واحد نمایشگاه ها و همایش های شرکت ساپکو با شماره تلفن های 48924804 (آقاي كاوياني) و 48924409 (آقاي طهماسبي) تماس حاصل فرمایند.